آخرین مطالب

تصویب ایین نامه پیشنهادی برای پوشش بیمه خدمات مشاوره و روان شناسی

گروه خبر- جلسه بیست و یکم هیئت مدیره انجمن علمی روانشناسی نظامی ایران در روز سه شنبه مورخه ۸ بهمن نود و دو برگزار گردید. در این جلسه اعضا ایین نامه پیشنهادی برای پوشش  بیمه  خدمات روان شناسی و مشاوره را مورد بررسی قرار دادند و به اتفاق ارا تصویب نمودند. بر اساس این ایین نامه که بنا به پیشنهاد سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح در انجمن علمی روانشناسی نظامی ایران تدوین گردیده است خدمات مشاوره و روان شناسی که توسط همکاران روانشناس یا مشاور در سطح نیروهای مسلح و خانواده های ایشان صورت گیرد مشمول بیمه خدمات درمانی خواهد شد. این ایین نامه بپیشنهادی پس از تصویب سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح قابلیت اجرایی پیدا خواهد کرد. انجمن علمی روانشناسی نظامی ایران در دوره سوم پوشش بیمه خدمات روانشناسی و مشاوره توسط بیمه را در دستور کار داشته و تا اجرایی شدن ان نیز پیگیر این موضوع خواهد بود.

۶ نظر

 1. با عرض سلام وادب واحترام
  تمام کارها یی که برای سلامت جامعه انجام می شود جای تشکر وقدردانی دارد.
  درکشورهای توسعه یافته از پنجاه سال پیش بیمه بهداشت روان رایگان گردیده تا همه مردم از آن بهره مند گردند، در شرایط اقتصادی فعلی مخصوصا اقشار کم درآمد وزحمتکش پرسنل نظامی این قدم اول که ازاحساس مسئولیت ودلسوزی شما شروع شده جای تشکر وقدردانی دارد،خواهشمند است تا حصول نتیجه موضوع را پیگیری فرمایید.
  باتشکر

  • علی شیخ الاسلامی

   دوست عزیزم سلام
   ضمن تشکر از شما قطعا تا پیگیری موضوع و رسیدن به نتیجه انجمن موضوع را پیگیری خواهد نمود و در این راه نیازمند حمایت شما دوستان هستیم

 2. سلام علیکم
  با تشکر از همه اعضای محترم هیئت مدیره ،پیشنهاد می کنم شرح حال اولیه از بیمار را حتما جزو خدمات تعرفه ای قرار دهید در بیمارستانهای جنرال که بخش روانپزشکی دارند مانند گلستان ، بعثت و … از بیماران بستری در بخش اعصاب توسط روان شناس شرح حال اخذ می گردد اما تعرفه ای ندارد وبه آن هیچ چیز تعلق نمی گیرد..

 3. با تشکر از جناب آقای دکتر راه نجات وهمکارانشان،در صورت امکان آخرین اخبار ونتایج در خصوص بیمه را بر روی سایت قرار دهید.باتشکر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

buy Lexapro online uk Lexapro online pharmacy Lexapro online order buy Lexapro cheap